Vlčí žena – La Loba – archytyp nespoutané ženy, té, které běhá s vlky
(Ženy, které běhaly s vlky – Clarissa Pinkola Estés)
Máme to v sobě, ženskou, tajuplnou energii měsíce. Jsme na měsíc napojené. S ním plyneme. Jsme cyklické ženy. Dokážeme být hravé dívky, svůdné milenky, láskyplné matky, i moudré vědmy. Měsíční energie je energie tvoření, chaosu, plynutí, pouštění a sexuality. Pojď, VLČÍ ŽENO, pojď se nechat unášet svým dechem, zahoď své předsudky! Ta síla je v Tobě! Teď je ten čas!
1
Očista kanálků nádí (Nádí šodhána) a trénink intuice
2
Ženská kvalita odevzdání se
Splněno 0 %
Kurzy vycházející z mého hluboké studia jógové filosofie a mé 15 leté praxe. Povedou Tě k porozumění Tvému tělu, dechu i mysli – s laskavou přesností a důrazem na skutečnou změnu.
Vycházím ze svého 3 letého studia jógové filosofie na Karlově univerzitě a z 15 let zkušeností s výukou. Každý kurz je propracovaná cesta: od praxe ásan a pránájámy až po integraci do každodenního života.